Pompy ciepła

Specjalizujemy się w montażu kotłowni opartych na pompach ciepła. Montujemy urządzenia renomowanej marki Viessmann, które zapewniają modułową i kompaktową budowę oraz intuicyjne sterowanie.

Pomagamy inwestorom dobrać urządzenie, wybrać jego konfigurację i osprzęt dodatkowy. W zależności od zapotrzebowania i oczekiwań przyszłych użytkowników instalujemy pompy ciepła:
z powietrznym wymiennikiem ciepła.
Waermepumpen-Luft-Wasser-Vitocal-300-A-XL

Powietrzna pompa ciepła Viessmann Vitocal 300-A

z gruntowym wymiennikiem ciepła.

gruntowa-pompa-ciepla-viessmann-Vitocal 300-G_00049

Pompa ciepła Viessmann Vitocal 300-G

Wykonujemy kotłownie które nie służą wyłącznie do ogrzewania pomieszczeń, ale także do ich chłodzenia i wytwarzania energii elektrycznej. W przypadku pomp ciepła montujemy moduły aktywnego chłodzenia odwracające tryb pracy pompy ciepła, pozwalając uzyskać wodę lodową zasilającą klimakonwektory. Stosując systemy fotowoltaiczne można wytworzyć energię elektryczną potrzebną do prawidłowej pracy pompy ciepła, zmniejszając w ten sposób koszty ogrzewania bądź chłodzenia obiektu.

Instalowane przez nas kotłownie często doposażamy w system zdalnego sterowania i monitorowania pracy kotłowni Vitocom. System ten z wykorzystaniem urządzeń mobilnych takich jak smartfon, tablet czy komputer pozwala na dostęp do kotłowni z dowolnego miejsca w którym mamy sieć internetową.

vitocom

Mobilna aplikacja Viessmann Vitocom