ROBOTERM - INSTALACJE BUDOWLANE

tel. 534 534 888

Oferty pracy

Firma Roboterm poszukuje ludzi z pasją do pracy przy realizacji najnowszych technologii w budownictwie mieszkaniowym.
Stanowisko:
– instalator – specjalizacja nowoczesne instalacje hydrauliczne
– instalator – specjalizacja nowoczesne instalacje wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy:
– Obsługujemy budowy domów na terenie woj. śląskiego i małopolskiego
– Dojazd bezpośrednio na budowę lub do siedziby firmy skąd gwarantujemy dalszy transport

Godziny pracy:
7.00 – 16.00 (czasem nadgodziny dodatkowo płatne)

Zakres Zadań:
– prace ogólnobudowlane związane z montażem instalacji
– obsługa ręcznych narzędzi budowlanych i elektronarzędzi

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna / wysokie umiejętności manualne
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w zawodzie mile widziane ale nie obowiązkowe
  • przedział wiekowy od 20 – 30 lat

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań
  • wynagrodzenie rosnące wraz z umiejętnościami

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego na adres mailowy biuro@roboterm.pl

12010612_936397303098139_7284900157769321618_o